Skalica - FK Baník Ratíškovice 1:3 (0:1)

Branky : 81 Hosté - 11, 46 Bábíček, 69 M.Vacenovský

Balus (45 Vašek) - J.Šťastný (45 P.Š'tasný), Koplík, Vacenovský, Kordula M. - Marcián, Macek (63 A.Kordula), Daniel, Křižka - Bábíček (63 Šťavík), Stokláska

Náhradníci : A.Kordula, P.Šťastný, Šťavík, Vašek

Absence :
Homola,Kordula M.,Toman ( ? ), P.Kordula ( Zranění ) , Káčer ( dovolená)

Hráč utkání : Marek Vacenovský

V druhém přípravném utkání sme zavítali na půdu Slovenské Skalice.Utkání jsme začali velmi dobře,vytvořili sme si tlak. Odměna přišla v 11 min., když Bábíček po pasu Daniela uprchl domácí obraně a zavěsil (0-1). Zbytek poločasu se hra v pomalém tempu přelevéla ze strany na stranu a dovolím se říct,že nás Skalice přehrávala.Na začátku druhé půle  po ose Křižka-Daniel-Bábíček padla drůhá branka,střelcem poslední jmenovaný (0-2).Začínali sme více kombinovat a soupeře přehrávat. V 69 min. po rohu Křižky padl náš poslední gól,střelec branky Vacenovský (0-3).Utkání se pouze dohrávalo a domácí v závěru snížili na konečný stav 1-3.

+
  Dočasný návrat klubové legendy Antonína Korduly

-   Špatná sehranost a kombinace celého týmu

FK Baník Ratíškovice - 1. FC Kyjov 4:3 (1:2)

Branky : Daniel, Stokláska, Bábíček, Šťavík
Rozhodčí : Svozil
Diváci : 30

Voříšek - P.Šťastný (60 Vašek), Koplík, Vacenovský, Šťastný J. - Marcián, Opluštil (80 Stokláska), Daniel, Křižka - Bábíček (63 Šťavík), Stokláska (75 Bábíček)

ŽK : 83 min. Stokláska

Náhradníci : Vašek, Šťavík

Absence : Homola, M.Kordula, Toman (?), P.Kordula (Zranění), Káčer, Macek, Balus (dovolená)

Hráč utkání : Milan Daniel

V dalším přípravném utkání na nás čekal Kyjov.Ze začátku utkání jsme měli míč více na kopačkách, bohužel se v 15 minutě vytratil  z našich řad pohyb a bez toho to nešlo. První branku jsme inkasovali po centru z pravé strany (0-1). V zápětí jsme hned vyrovnali po kombinaci Stokláska,Daniel (1-1) . V 35 min. jsme však po špatném odkopu Koplíka prohrávali (1-2). Druhou půli jsme začali zase aktivně,ale neproměnili jsme vyložené šance. Ještě hůře bylo po penaltovém faulu Křižky (1-3) . Po tomto gólu přestal Kyjov bránit což se jim vymstilo a my zápas ještě dokázali otočit po brankách Stoklásky (2-3), Bábíčka (3-3) , Šťavíka (4-3)

+  Obrat zápasu a 4 branky vstřelené do sítě soupeře

-   Pohyb a zbytečné řeči

FK Baník Ratíškovice - FK Mutěnice  7:1 (3:1)

Branky : Bábíček 5x , Stokláska , Šťavík
Rozhodčí : Neznámý
Diváci : 25

Voříšek - J.Šťastný (60 P. Šťastný), Koplík, Vacenovský, Kordula M.. - Vašek, Opluštil ,Křižka , Marcián (80 Stokláska) - Bábíček, Stokláska (65 Šťavík)

Náhradníci : P. Šťastný, Šťavík

Absence : Homola, Daniel, Toman (?), P.Kordula (Zranění), Káčer, Macek, Balus (dovolená)

Hráč utkání : Jakub Bábíček

V horkém sobotním jsme sehráli přátelské utkání s Mutěnicemi. Utkání jsme nezačali vůbec dobře, když jsme dostali branku z přímého kopu (0-1). V zápětí jsme však srovnali krok se soupeřem brankou Bábíčka, kterého našel Stokláska (1-1). Hra se začala vyrovnávat, Mutěnice už jsme nepustili do vyloženější šance,proto branky padaly pouze na druhé straně. Vítěznou branku trefil Stokláska,(2-1).Postupně se poté prosadili ještě Bábíček 4x a Šťavík (7-1).